Genel

I have a dream

Şimdi koskoca aktivistin, ırkçılığa karşı başlangıç sözünü alıp, basit bir şeye de indirgemek de çok doğru olmayabilir. Lakin düşündüğün kadar basit değil. Zaten her aşk bir devrim değil midir? Zira nerdeyse her aşk devirir. Bak blogta sırf senin için yazılarla doldu. Ben demiştim genelde mutsuz olduğumda, dertleşmek için yazıyorum diye. Yazı yazmamam da senin için olumlu olmalıydı, en azından kısmen de olsa mutluydum demek için.

Söz devam edeceğim yazıya…

I have a dream” üzerine bir yorum

  1. “nasıl olursa olsun içi yanar insanın illa ki…hele de hala severken vermişsen bu kararı…anlamlı anlamsız yere gözlerin dolar,konuşmak istemezsin,hiçbir şey ilgini çekmez,hiçbir şey de üzmez seni artık.
    en iyisidir bilirsin ”bitirmek” ama için yanar.ne olursa olsun ilişkinin adı kim olursa olsun karşıdaki bir bitiştir sonuçta.ve her bitiş gibi ardında güzel olan anıları bırakır.kötüleri hatırlanmaz çoğu zaman,hep iyilerdir bizden uzak düşenler…
    içinden yana yana ”bitti”dersin…”söyleyecek birşeyim kalmadı”dersin içinde çığlık çığlık ,dalga dalga büyürken söylemek istediklerin,susarsın.geri dönüş kalmamıştır,affetsem de hiçbir şey değişmeyecek dersin ama bir yandan affetmek istersin…herşey keşke düzelse dersin…keşke hepsi bir rüya olsa uyansam ve hep yanımda olsan dersin ama gidersin…dönüşü olmayacak bir yoldur bir ilişkiyi bitirmek.ve her bitiş gibi zordur,acıtır,acıdır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir