Genel

Şükretmek için oluşturulmuş yer – Darmstad

  Ovvvvv yine mi kavga var? nidalarıyla ön tarafa koştum. Yok bu sefer yoldan geçen iki adam dediler. İki manyak birbirine bıçak çekmiş. Tantunicinin taburesini aldılar diye yine tekme falan sallıyor. Aksiyon olsun da gireyim modunda adam amk. Sonra karşıdaki eczaneye saldırmaya başladı tiplerden birisi. Lan içeride iki kadın bir çocuk varmış. Ben adam saldırıyor falan diye düşünürken, yaşlı olan kadın genç olana saldırdı birden. Çocukta işte 10 veya 11 yaşlarında. 
  İşte o çocuğu görünce nevrim döndü lan benim. Düşündüm eşim ve çocuğum ile yolda giderken, birisi bana saldırsa veya bıçak çekse? Çocuğun psikolojisini düşünsene ağabey? Bu ne amk ya? Bu kadar bireysel zekadan yoksun bir halk olabilir mi? Amını avradını siktimin orospu çocukları. İnsan mısınız lan siz? 
 Neyse kadın yaşlı olana küfür ediyor ve vuruyor, yaşlı olan çocuğa seni ben büyüttüm falan diyor. Noluyo lan dedim bir an? Merak ettim. Biraz bakındım. Bu arada yaklaşık 30 – 40 kişi falan telefonla polisi aradı. Ben 10 – 15 dakika falan bakındım polis falan gelmedi. Orospu evlatlarına “eylem yapıyolar memur bey” deseler saniyede gelirler amk. Sonra baktım birileri genç kadınla giden adama gider yapmaya başladı. Dükkandan çık lan şerefsiz falan diye. İkisininde ayrı ayrı amına koyayım ama yine de ön yargılı olmamak lazımmış. Mevzu da şu şekildeymiş; 


Bu iki tip ağabey – kardeşmiş. Yaşlı kadında anaları oluyor tabi. Genç olan kadın ise, normalde küçük olanın karısıymış ve çocukta küçük olanın çocuğuymuş. Ağabeyi karıyı ve çocuğu alıp kaçmış herhalde. Hayata bakar mısın lan? Şimdi beni ilgilendirmez tabi de, hangisine hak vereceksin amk bu mevzuda? Herif sevmiş diyebilirsin, sevmiş de yaptığı da orospu çocukluk diyebilirsin. Ben bu aşk maşk mevzularında kazık yiyenlere şu örneği veriyorum. Eşkıya filminde, Şener Şen (baran) Keje’ye aşık biliyoruz. Berfo Baran’ı şikayet ediyor ve yakalanıp hapse atılıyor. Sonra Berfo Keje’yi ve paraları falan alıp kaçıyor. Baran Berfo’ya “neden Berfo kardeş?” diye soruncada Berfo çok seviyordum diyor. Sen benim yapabildğimi yapabilir miydin, en iyi arkadaşını ispiyonlar mıydın, en iyi arkadaşının sevdiği kızla kaçar mıydın falan diyor. Sevmiş ağabey adam. Baran’dan daha çok sevmiş. Tamam yaptığı en iyisinden orospu çocukluğu ama sevmiş. 

Netice de işte adamda sevip, kardeşinin karısı ile kaçmış olabilir. Çocuğu da anası bırakmamış olsun. İyi de ananın amcığı böyle bir durumda siktir ol git dimi buralardan? Çocuğa kimimiz kimsemiz yok de, git allahın en siktir ettiği bir yerde yaşa dimi? Yok işte bunlar karaktersiz, katıksız orospu çocukları olduklarından zekaları hiç gelişmiyor. 

  Peki bu durum beni neden gerdi? Çünkü katlanamıyorum lan artık bu orospu çocuklarına. Oğlumun bu orospu çocukları arasında büyüyecek olması beni kahrediyor. Ben oğluma kitaplar okuyorum lan, en güzel masalları seçiyorum.  Topluma yararlı bir birey olması için çabalıyorum. Öpüyorum, kokluyorum, sarılıyorum ve herife doyamıyorum ben. İşte sizin gibi bir takım orospu çocukları ona zarar verecek diye ödüm kopuyor artık benim. Sokakta sizin gibi orospu evlatlarını görecek bu çocuk. Sadece benim çocuk değil, diğer başka babalar başka anneler, el bebek büyüttükleri çocuklarına bu beyinsizler bir şekilde zarar verecek. İlla fiziksel bir zarardan bahsetmiyorum, bunların varlığı zarar olduğundan soluduğu hava ile bile zarar verecek. 

  Django Unchained filminde Dr. King Schultz var hani. Bu Calvin Candie denen yavşak, D’Artagnan’ı köpeklere yediriyor hani. Dr. Schultz unutamıyor ya o anı. Elini sıkarken de öldürüyor ya. işte dünden beri kendimi öyle hissediyorum. Bir atom bombam olsa hiç düşünmeden bu amına kodumun memleketine atarım. Arada iyiler kaynayacak ama yapacak bir şey yok. İyilerde diğerlerini düzeltemedikleri için yeteri kadar iyi değillermiş demek ki. Ha kendimi de, ailemi de, sevdiklerimi de ayırmıyorum tabi.

  Ezcümle Darmstad caddesinde bir kaç gün takılın. Allah’ım bugünde ölmedim diye şükredersiniz veya yaşanan hayatları görüp, kendi hayatınıza da şükredebilirsiniz. Hatta uslu durursanız ananızı bile sikebilirler. 

öptm knd iyi bk by

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir