Genel

Müteessirim

Bir süredir yine nükseden bel fıtığı hastalığımdan dolayı müteessirim. İlk ameliyattan sonra uzunca bir süre bir problemim olmadı aslında ufak ağrıları saymazsak. İşte çok yürürsem, çok ayakta kalırsam veya çok oturursam ağrıyordu. Da bu sefer tekrar nüksetti ve ne ayağa kaldırıyor ne de yatırıyor bir durumdayım. Zafer mahallede Cevat isminde biri var. Masör Cevat. Bir kaç gündün kendisine gidiyorum ve oldukça memnun kaldım. Bir de termal hamama gidiyorum yanında fena değil gibi. Ameliyat olmadan atlatacağı gibi duruyor. Doktorun söylediğine göre de, ikinci ameliyat benim için biraz riskliymiş. O yüzden en son çare ameliyatı düşünelim dedi. Ben de işte kendimce çözümler bulmaya çalışıyorum.

Aksine işlerin de hızlandığı zamana geldiği için biraz problem oluştu işte. Zira bizim işlerde, yaz ayları pek durgun geçiyor. Yani zaten tatil zamanı tatil ile ilgili bir iş yapmıyorsan genellikle insan işi de durgun geçiyor. Üstüne işte bok gibi ekonominin de etkisi bulunuyor tabi.

Neyse işte hem iş yerindeki web sitemizin bloğuna, hem de diğer paravan sitelere ara vermek zorunda kaldım ben de bu sebepten. Sıralamalarda da oldukça düştü tabi ara verince. Fakat toparlamak çok da zor değil gibi. Ama işte hastalığın geçmesi gerekiyor. Yoksa zor yani.

Mana ile de Açık Öğretim sınavıma çalışıyorum o yüzden iyi geldi biraz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir