Genel

Amını ırzını siktimin dolmuşcusu

 Bayramın 4 günü, saat 14:00 falan. İşe gideyim, yarına sıkışmasın işler, hem sessiz sedasız bir günde çalışırım dedim. Geldim bizim muhitin dolmuş durağına. 3 kişi var önümde benle beraber dörtleyip gideriz dedim. Bekle allah bekle dolmuş gelmiyor. Baya sıra olmaya başladı. Sonra birisi Kent Meydanı tarafında olaylar varmış, kapatmışlar dedi. Beriki ne olayı falan deyince, tip sessiz bir biçimde “kürtler kürtler” dedi. 

 Gündemden uzağız tabi, gece Darth Vader darbe yapsa haberim bir iki gün sonra olur, o derece. Dışarı çıkmasam mevzudan da haberim olmazdı zaten. Twitter’dan bkındım biraz, bu “Ayn El Arab” mevzusuna, eylem yapıyorlarmış Türkiye genelinde. Planım işe gidip bir iki saat çalışıp sonrasına uzundur görmediğim bir arkadaşla görüşmek. 1 saatte dolmuş bekleyince plan sekteye uğramaya, eleman arayıp ne alemsin, ne zaman geleceksin falan demeye başladı. Derken dolmuş geldi. 

 Genelde bu duraktan işe gittiğim için, ekseriyetle dolmuşçuları tanırım. Bu tipi tanımıyorum. Tip 39 – 40 yaşlarında bir orospu çocuğuymuş. Sordum 

-ağabey ne var kent meydanında biliyor musun? 
-polis kapattı komple kent meydanını
-yaya olarak da mı trafiğe mi sadece?
-yok trafiğe 
-anladım.


Bak mevzu bu kadar, ben bu orospu evladıyla sohbet etmek içinde sormuyorum bunu. Birazdan oradan geçicem lan ben, kapalıysa alternatif düşünmem lazım. Neyse bir 5 dakika falan gittik. Gençosman Telekom’un önünde trafik kitlendi. 

-Bundan sonra böyle mi trafik?
-Böyle ben ne bileyim ya (dedi sığır orospu çocuğu)

Şimdi ben bu orospu çocuğu ile tartışırsam bunu kafaya takacam biliyorum. Meyilliyim amk çünkü buna. Tartışmayayım diye gayet sempatik ve tebessümlü bir ses tonu ile;

-abi kötü bişey sormadım ya, ona göre yürüyecem o yüzden sordum.
-iki de bir yok noldu, yok kapalı mı yok trafik var mı ben ne bileyim kardeşim!
-iyi de abi az önce buradan geçmişindir biliyosundur diye sordum? (hala tebessümlüyüm)
-burdan geçmedim ben altıparmaktan gittim bilmiyom
-iyi de abi senin güzergahın burası ben ne bileyim senin nereden gittiğini. altı üstü basit bi soru sorduk. trafik var veya yok diyeceksin bu kadar basit. trafiğe sinirlenmişsin ama bende patlama (hafif sinirleniyorum)
-evladım çocuk doğru söylüyor bir kere soru sordu, sende güzelce cevap versene, neden sinirleniyosun (arkadan konuya müdahil olan teyze)
-ya sinirlenmiyorum ne sinirlenicem ben ya!!!! bilmiyom trafiğin nasıl olduğunu.
-o zaman adam gibi bilmiyorum de!

indim. inerken kendimi posta yemişim gibi hissettim. anlık bir karar ile kapıyı fena çarptım. 

-senin ben esnaflığını sikeyim, basit soruya adam gibi cevap vereceksin amk dedim, gittim.

kafasını benim camdan uzatmış;

-adamsan gel geri dön dedi.

döndüm.

-ne diyon lan amına kodumun, senin esnaflığını sikerim.
-senden öğrenecem ben esnaflığını?
-senide arabanı da esnaflığını da sikerim amına kodumun oğlu, soru sorduk yavşak. 

Geçtim şoför tarafına, camı kapattı, cama vurarken ellerim su topladı. Sonra kaçtı, postahanenin arasından.

Gitti orospu çocuğu. Gitti tüm hayal kırıklıklarımı ardında bırakarak piç. Ananı sikecektim ben oysa senin. Arabayı ananın amına sokacaktım tersten orospu çocuğu. İşe gittim, bi sik yapmadım, arkadaşla buluşmadım. Eve giderken durağa baktım ordaysa gireyim orospu evladına diye. Arkadaşlarla buluşup rakı içtim, kafamı güzel yaptım yine gittim orda olabilir ihtimaliyle. Yoktu amına kodumun sığırı.

 Sonra eve gelip çocuğa sinirleniyordum ki bir sebepten dolayı, kendimi toparladım hemen. Empati yapayım dedim, herif trafiğe sinirlenmiştir ya boşver dedim. Yarın o duraktan binmeyeyim de kavga gürültü olmasın dedim. Sabah o durağa gittim, başka dolmuşcu vardı, binmedim, bekledim. Gelsin orospu çocuğu anasını sikicem dedim. Niye? Çünkü sabahları agresifliğim tavan yapıyor amk benim. Şimdi de sırf sinirim geçsin diye yazıyorum. Sabah o duraktan binmeyeyim diyorum şimdi, ama biliyorum sabah inadına o durağa gidicem. 

  Olum neden ya? Sana basit sorulmuş bir soruya, karşılığında evet veya hayır diyeceğin bir cevap yerine anana bu kadar küfür ettirdin sen? Tam bir sığır gibi verdiğin cevaptan sonra hala iyimser yaklaşan birini neden şirazeden çıkartmaya niyetlendin? Orospu çocukları sizinle aynı havayı solumak zorunda mıyım lan ben? 

 Bak Fatih Dolmuş durağındaki orospu çocuğu, şu bir iki haftada karşıma çıkarsan ananın amını sikerim. Hususi seni arayamam ama bir iki haftadan sonra sinirim geçip seni görürsem, sen yine amcık ağızlıysan ananı yine sikerim. Bu orospu çocuğu akpli değilse beni siksinler.

Anasının amına kodum sığırları, cehalat sürüleri, amına kodumun anadolu çomarları. Memleketin anasını siktiniz yetmedi hayatımızı da sikmeye çalışıyorsunuz. Amınızı ırzınızı sikeyim sizin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir