Genel

Geçen Günler

  Önce Doğan Canku’dan geçen günler dinliyoruz, sonra geçen günlerin ırzı endamını sikeyim diye küfür ediyoruz. Aslında bu parça hareketli ama yinede küfür etmek geldi içimden. 
  Bir karar alıyorum fakat uygulayamıyorum. Neden? Çünkü siktimin beyni kendi kafasına göre hareket ediyor. Kendi kafasına göre uykumu getiriyor. 4 saat uyuyup gece uykumu getirmiyor, 9 saat uyuyup bütün gün uykusuz gibi gezdiriyor beni. Tabi bir de içtiğim ilaçlarla beraber yapıyor bunu. Dakika başı başım dönüyor, sürekli düşecek gibi hissediyorum kendimi. Buna da o kadar alıştım ki en son şu, Gökçeada depreminde o kadar sallanmamıza rağmen hiç siklemedim. Çünkü klasik başımın dönmesi sandım. Böyle deprem mevzularında yanımda birisi var ona bakıyorum, eğer o kaçarsa veya saklanırsa bende aynısını yapıyorum. Eğer yanımda kimse yok, “başım dönüyor ya” deyip durumu sallamıyorum. 

  Neyse hastalıklarımı falan anlattığım birisi, bioenerji uzmanı bir abla var, beni çok iyi etti, ona gözük muhakkak dedi ve bana randevu aldı. Bir arkadaşımla beraber gittik. Bursa Ortapazar caddesinde Bioenerjici Muazzez Hanım kendisi. Bir şeyler yaptılar fakat ne yaptıkları hakkında hiç bir fikrim yok. Bir tane de yardımcısı bir abla vardı Muazzez Hanım’ın bana o baktı. Bel fıtığı varmış bende. Gerçi zaten bel fıtığından ameliyat olduğum için biliyordum bunu ben aslında. Ama tekrarlayacağını söyledi kendileri. Ya ben bambaşka konular için gittim aslında, bunlar durup dururken bana hastalık ürettiler. Tabi şimdi hakkını da yemeyelim, beynin çok dolu falan da dedi abla. 5 seans gelin siz dedi. Şimdi ilk seanstan yorum yapıp, kalplerini kırmayayım insanların. Zaten ikisi de güzel insanlar belli. Bugün yine gidince “abla bel fıtığını boşver benim beynime bak” falan derim artık. 
  Aslında aldığım kararda hastalığımı kabul edip, bu şekilde yaşayacağım demiştim. Hatta dikkat eksikliği mevzusunda sürekli üstüne gideceğim diye karar almıştım. Fakat olmuyor ne vücudum ne de beynim bunlara izin vermiyor. En kötüsü de “hıyarım var diyene tuzla koşmak” sanırım. Birisi çıkıp senin sorunun götünde dese, ya sikin de geçsin artık diyecek duruma geldim. Her öneriye açığım, vücudumu komple kobay olarak kullanabilirsiniz aslında. Düzeleceksin deyip bok verseniz yerim. 
  İşte aslında php mevzusuna girecektik, yazacaktık, öğrenecektik falan da olmuyor/yapamıyorum. Kendimi çok zorlamam gerekiyor. Zorlayarak bir bok olacak umudu ile yazıp, okuyup, öğrenmeye çalışıyorum sürekli böyle. İşte günlerde böyle böyle geçiyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir