Genel

Too many mind, no mind!

Sükunet istiyorum, pürüzsüz berrak bir zihin, belki hafif bulutsu bir ruh. Ancak karşı tarafa geçersem elde edebileceğimi düşündüğüm bir düş tablosu oldu huzur.  Bu yaka ile karşı kıyı arasında arafta kalmışım gibi.

Hiç düşünce istiyorum çok uzun zamandır. Kafamda hiç bir şeyin dönmemesini. Ne geçmişi ne geleceği düşünmek istemiyorum. Şimdiyi yaşamak istiyorum.  Karşımdaki insan konuşurken, ona verecek cevapları düşünmek istemiyorum, sadece onu dinlemek istiyorum. Kitap okurken sadece kitaptaki kahramanları hayal etmek, kitaptaki mekanları şekillendirmek istiyorum. Kitabın içinde yaşamak istiyorum. Film izlerken sadece o filmi izlemek istiyorum. Filmde gördüğüm iki sahneden birinde, kafamın, yaşadığım o ana gitmesini istemiyorum.

Çok fazla düşünce var, hiç düşünce olmamalı. Kafamda sürekli geçmiş ile gelecek, umarsız bir kavga içerisinde. Çalışmayan bir kod parçacığı var sanki. Hex editörle açamıyorum, tekrar derleyemiyorum, loglara bakamıyorum. Bir gün segmentation fault vermesinden korkuyorum. Hiç bir log yazmadan core dumped hatası almaktan korkuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir